לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

ToppiX

ToppiX הינו ציפוי ננו-בטון דקורטיבי חזק ועמיד במיוחד, המיושם  במריחת שכבות, בעבודת יד קפדנית.

מקור הטכנולוגיה מאריזונה, ארצות הברית, אזור המאופיין בתנאי אקלים דומים לאלו המקומיים, ולכן תכונות החומר מתאימות מאוד לשימוש בארץ.

 

ToppiX מתאים ליישום במגוון רחב של אפשרויות:

 

ToppiX מגיע במבחר גוונים וניתן ליישום ב-3 רמות גימור לבחירת המעצב:

 

עוד כמה דברים ששווה לדעת על ToppiX:

המערכת מיושמת במריחה קפדנית ועדינה ומרוכבת מ-6 שכבות, כאשר כל שכבה מתקשה מעל השכבה שמתחתיה ובכך הופכת למשטח חזק, רצוף ואחיד ללא כל פוגות ופסי הפרדה. ניתן לייצור פסי הפרדה מלאכותיים, בכל גוון בהתאם לדרישת הלקוח.

יישום בעבודת יד מלאה, מדויקת וקפדנית, על ידי צוותים מיוחדים אשר עברו הכשרה ארוכה והתמחו ביצירת החיפוי באופן מקצועי וללא רבב.

כל החומרים המעורבים בתהליך הייצור ירוקים ואקולוגיים ומכאן אינם רעילים או מסוכנים לאדם או לסביבה.

 

ובנימה אישית,

לאחרונה יצרה אבני טל חיבור מתבקש ובלעדי עם חברת PRO DECK המתמחה ביישום ToppiX .

חברת PRODECK הוקמה על ידי כמה חבר'ה מקיבוץ מעגן שבצפון הארץ, אשר חיו כ-15 שנה באריזונה ארצות הברית שם עבדו, למדו והתמחו ביישום החומר. ההכרה בייחוד ובאיכות הבלתי מתפשרת של המוצר, גרמה להם לייבא אותו ארצה לקהל הישראלי.

טלי אדרי זיהתה מיד את הפוטנציאל ו"העלתה" את הקיבוצניקים מהצפון היישר למרכז הארץ וכעת תהיה הספקית הבלעדית של מערכת ToppiX .

ToppiX הינה שילוב של חוזקות שכן אבני-טל, מביאה ותק וניסיון רב בעיבוד חומרים טבעיים בכלל ואבן בפרט, בשילוב עם צוות המומחים של PRO DECK, מבטיחים מוצר איכותי ומדויק, הן מבחינת תכונות החומר והן מההיבט העיצובי.

להשיג בבלעדיות באבני טל