לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

אודותינו

אנחנו באבני טל מונעות מהתשוקה שלנו למציאת החיבורים המושלמים בין החומרים ובין עולמות העיצוב, האמנות והאופנה. הרצון שלנו לפרוץ דרך בתחום החומרים, החיפוש שלנו אחר החומרים המיוחדים ביותר וההבנה שלנו במציאת השילובים הנכונים ביותר – הביאו אותנו ליצור "בית של חומרים", שבו כל חומר הוא יצירה בפני עצמה והשילוב ביניהם הוא עולם ומלואו.

אבני טל מתמחה בהלבשת בתים ב"הוט קוטור" של חומרי חיפוי וריצוף ובהם: אבן, פרקט, בטון, פסיפס, גרניט פורצלן, פרסקות, חיפוי אוריגמי תלת מימדי, כלים סניטריים, ברזים ועוד – כולם לוקטו בקפידה מכול רחבי העולם וכל אחד מהם נחשב לאיכותי, ייחודי והעדכני ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.

המשימה שלנו היא לעטוף כל חלל ופינה בבית בעיצוב מעורר השראה. את החומרים, החל מהכניסה לבית, דרך החללים הפנימיים ועד למרפסת או החצר – אנו נתאים עבורכם בתפירה אישית הגזורה לטעם, לצורך, לרצון ולתקציב שלכם.

הנחת היסוד שלנו ועליה מבוסס המוניטין הרב שצברנו – היא שהכול אפשרי: אם ראיתם משהו בעיני רוחכם, נשמח להגשים אותו עבורכם. לצד יחס חם, ליווי אישי עד לשביעות רצונכם המלאה.

הגלריה שלנו, שוכנת בצפון תל אביב. שם תוכלו להתרשם מאסופת חומרים מרחבי העולם ומבירות העיצוב הגדולות. כשם שאתם מכניסים אותנו אל ביתכם, אנחנו עושות כל שאנחנו יכולות על מנת שלאורך כל תהליך העבודה המשותף תרגישו איתנו, ממש כמו בבית.

אבני טל מנוהלת על ידי טלי אדרי המביאה ניסיון עשיר מעולמות העיצוב ובעלת ראייה ייחודית לבחירה ושילוב חומרים שונה ומיוחד.  מזה שנים רבות, טלי אדרי מביאה את הידע ואת הראייה החדשנית והאסתטית שלה, והופכת את האובייקטים הדוממים והסטטיים, למרחב של אפשרויות עיצוביות דינמיות ובלתי מוגבלות, אותם אתם מוזמנים לבוא ולראות בגלריה – אבן ספיר 4 ת"א.

לתיאום פגישה: 03-5101664 / 054-6630252