לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

אודותינו

אנחנו באבני טל ונוניס' גלרי מונעות מהתשוקה שלנו למציאת החיבורים המושלמים בין החומרים ובין עולמות העיצוב, האמנות והאופנה. הרצון שלנו לפרוץ דרך בתחום החומרים, החיפוש שלנו אחר החומרים המיוחדים ביותר וההבנה שלנו במציאת השילובים הנכונים ביותר – הביאו אותנו ליצור עבורכם "בית של חומרים", שבו כל חומר הוא יצירה בפני עצמה והשילוב ביניהם הוא עולם ומלואו.

אנחנו באבני טל& נוני'ס גלרי מתמחות בהלבשת בתים ב"הוט קוטור" של חומרי חיפוי וריצוף ובהם: אבן, פרקט, בטון, מתכת, פסיפס, גרניט פורצלן ועוד – כולם לוקטו בקפידה מכול רחבי העולם וכל אחד מהם נחשב לאיכותי, המוקפד והעדכני ביותר שקיים בעולם העיצוב והאדריכלות.

אנחנו מספקות חיפויים לרצפות, לקירות, לבריכות ולחללים רטובים. המשימה שלנו היא לעטוף כל חלל ופינה בבית בעיצוב מעורר השראה. את החומרים, החל מהכניסה לבית, דרך החללים הפנימיים ועד למרפסת או החצר – אנו נתאים עבורכם בהתאמה אישית, הגזורה לטעם, לצורך, לרצון ולתקציב שלכם.

בגלריה שלנו, השוכנת בצפון תל אביב, תוכלו להתרשם מאסופת החומרים המשולבת, אותה אנחנו מלקטים בקפידה מכול רחבי העולם. אצלנו תוכלו למצוא בבלעדיות את המותג SOUL אריחים שמכניסים נשמה לבטון, את SICIS – מותג הפסיפס האיטלקי המוביל בעולם, חיפויי ורהיטי ברזל של חברת De-Castelli ועוד.

הנחת היסוד שלנו שעליה מבוסס המוניטין הרב שצברנו – היא שהכול אפשרי: אם ראיתם משהו בעיני רוחכם, נשמח לחלום אותו ביחד ולהגשים אתכם. יחס חם, ליווי אישי והליכה יד ביד עם הלקוח הם אבני היסוד החשובות לנו יותר מכל. כשם שאתם מכניסים אותנו אל ביתכם, אנחנו עושות כל שאנחנו יכולות על מנת שלאורך כל תהליך העבודה המשותף תרגישו אתנו ממש כמו בבית.

אבני טל & נוני'ס גלרי, המנוהלת על ידי טלי אדרי ונוני מלכא, היא מיזוג כוחות יצירתי בין שתי חברות ותיקות, שכל אחת מהן בעלת ניסיון ניהולי עשיר. מזה שנים רבות, טלי ונוני מביאות אל החומרים את תפיסת עולמן, את הידע ואת הראייה החדשנית והאסתטית שלהן. כך, הן הופכות את החומרים שנבחרו מאובייקטים דוממים וסטטיים, למרחב של אפשרויות עיצוביות דינמיות ובלתי מוגבלות, אותו אתם מוזמנים לבוא ולראות בגלריה שלנו.

לתיאום פגישה: 03-5101664

.

צוות אבני טל ונוניס גלרי

טלי אדרי

בעלים

נוני מלכה

בעלים

מורן לרנר

מכירות ושיווק

מיטל לוי

מנהלת מחלקת פרקט ובטון

סלין בן בסר

                                         רכש חו"ל

מיכל הדר

מכירות ושיווק בנוניס גלרי

גלית שניו

הזמנות נוניס גלרי

מזי אשכנזי

מכירות ושיווק בנוניס גלרי

קטי זובוק

לוגיסטיקה

אור אפריאט

הנהלת חשבונות

מירה אדרי

אוכל ואהבה

אדי

אחראי שינוע חומרים

דני

אחראי מחסן

הרשמה לסיור חומרים