לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

אודותינו

אנחנו באבני טל מונעות מהתשוקה שלנו למציאת החיבורים המושלמים בין החומרים ובין עולמות העיצוב, האמנות והאופנה. הרצון שלנו לפרוץ דרך בתחום החומרים, החיפוש שלנו אחר החומרים המיוחדים ביותר וההבנה שלנו במציאת השילובים הנכונים ביותר – הביאו אותנו ליצור "בית של חומרים", שבו כל חומר הוא יצירה בפני עצמה והשילוב ביניהם הוא עולם ומלואו.

אבני טל מתמחה בהלבשת בתים ב"הוט קוטור" של חומרי חיפוי וריצוף ובהם: אבן, פרקט, בטון, פסיפס, גרניט פורצלן, פרסקות, חיפוי אוריגמי תלת מימדי, כלים סניטריים, ברזים ועוד – כולם לוקטו בקפידה מכול רחבי העולם וכל אחד מהם נחשב לאיכותי, ייחודי והעדכני ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.

המשימה שלנו היא לעטוף כל חלל ופינה בבית בעיצוב מעורר השראה. את החומרים, החל מהכניסה לבית, דרך החללים הפנימיים ועד למרפסת או החצר – אנו נתאים עבורכם בתפירה אישית הגזורה לטעם, לצורך, לרצון ולתקציב שלכם.

הנחת היסוד שלנו ועליה מבוסס המוניטין הרב שצברנו – היא שהכול אפשרי: אם ראיתם משהו בעיני רוחכם, נשמח להגשים אותו עבורכם. לצד יחס חם, ליווי אישי עד לשביעות רצונכם המלאה. 

הגלריה שלנו, שוכנת בצפון תל אביב. שם תוכלו להתרשם מאסופת חומרים מרחבי העולם ומבירות העיצוב הגדולות. כשם שאתם מכניסים אותנו אל ביתכם, אנחנו עושות כל שאנחנו יכולות על מנת שלאורך כל תהליך העבודה המשותף תרגישו איתנו, ממש כמו בבית.

אבני טל מנוהלת על ידי טלי אדרי המביאה ניסיון עשיר מעולמות העיצוב ובעלת ראייה ייחודית לבחירה ושילוב חומרים שונה ומיוחד.  מזה שנים רבות, טלי אדרי מביאה את הידע ואת הראייה החדשנית והאסתטית שלה, והופכת את האובייקטים הדוממים והסטטיים, למרחב של אפשרויות עיצוביות דינמיות ובלתי מוגבלות, אותם אתם מוזמנים לבוא ולראות בגלריה – אבן ספיר 4 ת"א.

לתיאום פגישה: 03-5101664 / 054-6630252

צוות אבני טל

טלי אדרי
טלי אדרי בעלים
אדר לילך לב-גרגיר
אדר לילך לב-גרגיר מנהלת שיווק ותוכן מקצועי/ מח' wood skin
חגית גדרון פז
חגית גדרון פז מנהלת קשרי אדריכלים
פרידה בלזיצקי
פרידה בלזיצקי מנהלת תפעול ושרשרת אספקה
מורן לרנר
מורן לרנר מנהלת מח' גרניט פורצלן
מיטל לוי
מיטל לוי מנהלת מח' בטון, פרקט
סי דיקמן
סי דיקמן מנהלת מחלקת זליז'
סלין בניסטה
סלין בניסטה מנהלת רכש חו"ל
נורית אמויאל
נורית אמויאל מכירות
דנה יוסף
דנה יוסף מכירות
סמי נחמיאס
סמי נחמיאס מכירות
תרצה לארי
תרצה לארי מנהלת שירות לקוחות
שירן עזריאל
שירן עזריאל שירות לקוחות ותומכת מכירות מח' גרניט פורצלן
נוי מילר
נוי מילר שירות לקוחות ותומכת מכירות מח' סניטריה
מירה אדרי
מירה אדרי אוכל ואהבה
אדי טוסה
אדי טוסה אחראי שינוע חומרים
דני עזאני
דני עזאני מחסן

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.