לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

Inkiostro Bianco Wallpapеrs

חברת Inkiostro Bianco Art & Technologies הצליחה לייצר גרסה מודרנית, מתוחכמת ושובבה, לציורי הפרסקו. חיפויי הקיר והרצפה של החברה האיטלקית עונים לצורך העז של אדריכלים ומעצבי הפנים בעיצוב בעל טביעת אצבע אומנותית. עיצוב שיכול לחולל מטמורפוזה בכול מקום בו הוא נמצא. כל קולקציה נוצרת לאחר סיעור מוחות בין יוצרים המגיעים מעולמות שונים כגון: אמנות, אדריכלות, עיצוב גרפי, עיצוב אופנה, טקסטיל ועוד ועוד.

זוהי דרך נפלאה להביא לידי ביטוי חזון עיצובי שהוא גם אמירה אמנותית אישית המעניקה לחלל זהות. המהפך בתפיסת העולם של חיפויי הקירות או הרצפה, יוצר אווירה טוטאלית המאפשרת לצופה להתרגש מהחלל שבו הוא נמצא.  הפרסקו מחבר בין החלל לבין התאורה, בין הפנים לבין החוץ ומשתלב בהרמוניה נפלאה עם שאר החומרים. חגיגה אין סופית של צבעים, סגנונות וצורות מעניקה חיים בכול מקום שבו הפרסקו מיושם.

את הדוגמא הנבחרת (מתוך קולקציה אינסופית, בעיצוב החברה או בהתאמה אישית) אפשר להדפיס בטכנולוגיה מתקדמת על גבי ויניל או פורניר. אפשר גם להדפיס את הפרסקו על אריג עשוי סיבי זכוכית שמתאים ליישום גם בחללים רטובים – אפשרות שיוצרת מהפכה של ממש בחדרי השירותים והרחצה.

בכל מקום בו קולקציות הפרסקו מיושמות, ה"פרסקו" מצליח לשמור על תפקיד ראשי בהצגה הוויזואלית ולהפוך כל חלל לייחודי ובלתי נשכח.

קולקציות הפרסקו לקיר, לרצפה, לרהיטים או לחללים רטובים, שנמכרות בבלעדיות באבני טל ונוניס' גלרי, מתאימות בעיקר לחללים ציבוריים כגון לוביים, מסדרונות וחדרים של בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, משרדים ועוד, אבל גם בבתים פרטיים, כחיפוי לאחד מהקירות המרכזיים – הפרסקו יכול לשנות את מראה החלל מהקצה אל הקצה.

Wallpapеrs

לקולקציה המלאה לחצו כאן

Wood Covering

לקולקציה המלאה לחצו כאן

Rugs

לקולקציה המלאה לחצו כאן

TELA

לקולקציה המלאה לחצו כאן