לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

טרה קוטה מסורתית

להתאהב במסורת

יש לה ניחוח של פעם, גימורים פרועים, חספוס של מגע ידיים, ועקצוץ עכשווי – תנו לעצמכם להתרשם מקולקציית הקרמיקה המסורתית שלנו. זה מה שקורה שמסורת פוגשת את 2022.

בעולם המודרני שבו הכל הופך דיגיטלי, מגע האדם הופך רנדומלי וחיבוק אוהב מגיע כאימוג'י צהוב יש איזה צורך, אפשר "להגזים" ולומר כמיהה לפשוט, המסורתי, המלטף. כך בדיוק תרגישו שתרפרפו במגע על קולקציית אריחי הטרה קוטה החדשה – חמימות כבר מהמגע הראשון.

הכל החל מהתשוקה לחזור לשימוש בתנור חימר קדום, כזה שהיו עושים בושימוש במחצבות חבל אטרוסקי שבאיטליה. וכשזה המסורתי משתלב עם אמני העיצוב האיטלקיים, נוצרו טכניקות ייצור עתיקות המשלבת נוסחאות מרתקות של בצקים וזיגוגים, ומכאן מוצרים באיכות ייחודית וחדשנית עם גימורים המשלבים את הותיק עם המודרני.

השאיפה היא כל הזמן להמשיך ולגלות את נפלאות הטרה קוטה, למתוח את הגבולות שלה ולהביא את אמנות האריחים לגבהים חדשים – מעין מעבדה פנימית שתפקידה להתנסות ולפתח תערובות חדשות, גימורים שונים, וזאת תוך שימת לב גם לבקשות Costume made . כך שהתוצאה הסופית היא מוצרים באיכות גבוהה, ייחודיים במראה, בצבעוניות ובתחושה שהם מעניקים לחלל.

כל זאת תוך שמירה מלאה על ייצור  100% אקולוגי ירוק. החומר, החימר מעובד תחילה בידיים, לאחר מכן מועבר לשריפה בכבשנים מסורתיים עם עצים ולאחר מכן מסיימים את התהליך, בשריפה בתנור חשמלי המופעל באמצעות אנרגיה סולארית, בסוף נבחרים הצבעים שגם הם עשויים תחמוצות טבעיות.

יש משהו בניחוח של פעם שמכניס חדשנות אחרת בעיצוב.