לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

Wood-Skin, פריצת דרך בעיצוב תלת-ממדי

נובמבר 5, 2018

חברת WOOD-SKIN נוסדה בשנת 2013 במילאנו ע"י קבוצה של אדריכלים, מעצבים ומהנדסים צעירים החולקים תשוקה לפרטים, לחומר, לחדשנות ולסביבות עבודה דיגיטליות.

הקבוצה שמה לה כמטרה לגשר על הפער בין תצוגה דיגיטלית רעיונית מורכבת, לבין סביבת המבנה הפיזי . כלומר, להפוך באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, חלומות ורעיונות גרפיים עיצוביים מורכבים למציאות פיזית ולשפה אסתטית חדשה.

בזכות הפטנט הטכנולוגי הרשום Wood-Skin®, תוכלו להפוך חומרים כמו עץ, מתכת, לבד, למינציות, מראות ועוד – לאריג גיאומטרי תלת-ממדי גמיש שמאפשר "דיגום חופשי" ועיצוב בשטח עצמו.

 

בין אם מדובר בחיפוי פיסולי לעמוד, בדלפק או בתקרה אקוסטית, מוצרי Wood-Skin מוכיחים שהחידושים האמתיים יושבים בצומת שבין החומר לבין הטכנולוגיה.

כל מוצרי WOOD-SKIN הם בעלי איכויות אקוסטיים גבוהות. הגיאומטריה התלת ממדית הזוויתית שוברת את גלי הקול, והבחירה בחומרי גמר בעלי מקדם אקוסטי גבוה (לבד, עץ מחורר וכד') יבטיחו אקוסטיקה מעולה בחלל שבו האלמנט מיושם. ברחבי העולם כבר נעשה שימוש נרחב במוצר באולמות קולנוע, באולפני הקלטות וכדומה.

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי ובלעדי בין אבני טל וחברת Wood-Skin אנו מציעים לכם 3 מוצרים תלת ממדיים, קלים ליישום – בעלי מראה אווטרי מרשים.

FOLD panels:

ה-FOLD panels (לוחות מקופלים) הם לוחות תלת-ממד, בצורת אורגמי גיאומטרי, שמגיעים כמודול מלבני (110*110ס"מ) או כמודול מרובע (220*110 ס"מ). מסגרת אלומיניום שמייצרת את התלת-ממדיות, הופכת את ההתקנה על הקירות או על התקרות לקלה ביותר.

במשטח ה- FOLD panels אפשר להשתמש במספר רב של יישומים כגון; חיפויי קיר או תקרה, קירות הזזה, מעקות, אלמנטים דקורטיביים ועוד…

 

 

Mesh Sheets

ה-Mesh Sheets היא מערכת מהפכנית שהופכת בקלות משטחים חלקים ונוקשים לאלמנט דקורטיבי תלת-ממדי גמיש. הגיאומטריה הנבחרת, מקבלת את הצורה, הקשיחות והנפח הסופי באתר, בעת ההתקנה.
טכנולוגיית WOOD-SKIN מציגה פוטנציאל עיצובי חדשני שאפשר ליישם במגוון אדיר של גימורים, גוונים ושימושים – כיד הדמיון של המעצב. חיפויי קירות דקורטיביים, תקרות מרחפות, חיפוי דלפקים, עמודים, חזיתות ופרטי ריהוט.

 

 Tailor Made:

טכנולוגיית ה- WOOD-SKIN אפשרית DO ליישום בהזמנה מיוחדת לפרויקט ספציפי.

צוות אדריכלים ומעצבים ייעודי ומנוסה, עובד בקביעות עם משרדי תכנון מובילים ברחבי העולם, במטרה לתת מענה לצרכים ספציפיים של פרויקטים מורכבים, מרמת ההדמיה, התכנון המפורט ועד לרמת ההתקנה בידי צוותים מנוסים.

 

 

 

לפרטים טכניים על אודות WOOD-SKIN ואפשרויות היישום, מוזמנים להתקשר למנהלת המותג אד' לילך לב 050-7692692.

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.