לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

פנטהאוז תל אביב

סטודיו אושרי אבירם ודנה קושמירסקי. צילום: עודד סמדר

אם תציצו בגלריית הפרויקטים שלהם יהיה קשה לשים את האצבע על אחד מיוחד, כולם מביאים חדשנות, נבדלות ואקלקטיות, וכך גם ניכר פרויקט HIGH END שמצליח לייצר סיפור ייחודי של חומרים המשתלבים באינטיליגנציה ורגישות עיצובית באלמנטים השונים בחלל. "מדובר בתולדה של תהליך קונספטואלי בו כיוונו לתוצאה של אסתטיקה טבעית גבוהה. שאפנו לייצר עיצוב שהוא ONE OF A KIND, השם לדגש עיצוב חד פעמי שרובו נעשה בהתאמה ייחודית לפרויקט עצמו", מספרים השניים.

מלאכת המחשבת שמושקעת בפרויקט זה , כמו גם בפרויקטים האחרים של הסטודיו, מודגשת בחיבורים ובבחירות השונות של החומרים, ביישומם בחלל ובפרטי הביצוע.

הליך בחירת החומרים החל בהגדרת ריצוף קומת הכניסה. "מחשבתנו הראשונית הייתה לחפות את רצפת הקומה בפרקט וכך גם המלצנו ללקוחות. הם מצידם התקשו לקבל את הרעיון ולאחר דיאלוג ארוך ופורה בנושא, החלטנו על ריצוף הקומה באריחי אבן גדולים במיוחד, 160/80 ס"מ מסוג "סולטן גריי" מותזת ומוברשת, כאשר ביניהם, במקום רובה שתלנו ניתוקים דקים של פליז מושחר. המראה שהתקבל יוצא דופן וייחודי, שילוב מעניין בין החספוס של האבן ליוקרה שבפליז". במרפסת הגג ההמשכית לחלל נעשה שימוש באותה אבן, הפעם בתצורת "אדרת דג" (Fish-Bone).

במטבח שולבו פלטות שייש Orange Black, הן במשטחים, הן בכיור והן בחיפויי הקיר והתקבל מראה אלגנטי ויוקרתי. בשרותי האורחים שולבו קיר אבן  Tepis Noir בעיבוד אמנותי עם כיור אבן יפהפה. חדר הרחצה של יחידת המאסטר חופה כולו – ריצפה, קירות, ספסל, כיור ומשטחים, מפלטות שייש קלקטה גולד עם גידים בגוון חלודה.

"הלקוחות הגיעו עם דרישה אחת בלבד לשדר איכות וייחוד וכך התקבלה תוצאה של חלל ייחודי ומיוחד שניכרת בו איכות גבוהה של עיצוב, חומר, צורה, פרטים ונגיעה של זוהר" מסכמים השניים.

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.