לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

נשים, גבירותי, נשים!

מרץ 9, 2020

נשים, נשים שעל הקיר!

בתזמון מושלם ליום האישה, קבלו את יצירות האמנות פורצות-הדרך של מותג הפסיפס האיטלקי Sicis . סדרת פורטרטים יפהפיה שבמרכזן נשים בעלות נוכחות עוצרת נשימה.

 

"לנשים יש קול חדש, פנים חדשות, פני העתיד"- כך נכתב בקטלוג החברה האיטלקיתSICIS  שידועה בשל איכויותיה הקלאסיות והפתיעה בסדרה אוונגרדית, מהפכנית וייחודית, המציגה את "הנשים החדשות" כמוזות אמנות – קולקציית 'Shades' של המותג, מציגה פורטרטים עוצמתיים ומלאי נוכחות של נשים שחורות יפייפיות, מעולמות הפופ והפאנק.

כל דמות מיישירה מבט מבעד למשקפי שמש המשווים לה ניחוח קלאסי לצד שיק בועט ודיסטאנטי, אלמנט החושף נשיות חזקה, בטוחה ועצמאית, ושובר את המחסומים המגדריים הנדושים. הקולקציה נוצרה בעבודת יד מרהיבה מפסיפס בשילוב אריחי זכוכית חתוכים בטכניקת Water-Jet.

בשנים האחרונות נשים הצליחו לכבוש מטרות ויעדים בכל תחומי החיים שנשלטו עד לא מזמן על ידי גברים- מפוליטיקה כלכלה ומדע ועד אמנות ואופנה. במקביל "הורחב" אידאל היופי הקלאסי, שהיה שמור בעבר לנשים לבנות, אירופאיות עדינות וכנועות, עירומות על פי רב. על רקע כל אלה, נוצר אוסף הדיוקנאות המביא לקדמת הבמה נשים חזקות, בעלות אג'נדה נוכחות ומבט מתריס, כמעט "מתנשא", ובאמצעות צבעוניות עזה השולטת בבדים בתכשיטים ובאביזרים נרקמת שפה עיצובית של ממש, הפורצת חסמים מגדריים ומוסכמות תרבותיות.

את הדיוקנאות ניתן לרכוש ב"נוני'ז גלרי" כיצירת אמנות "עצמאית" ממוסגרת במגוון גוונים וגדלים, או כחלק מחיפוי קיר גדול מימדים.

 

 

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.