לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

מלכת האמבטיה

פברואר 2, 2020

 

הקמת המחלקה הסניטרית החדשה, החדשנית, המרשימה והעשירה באבניטל  – מהלך מתבקש שחיכה לאדם הנכון ולרגע הנכון, ואז הגיעה דנית. צעירה מבריקה ונמרצת שזה עתה סיימה בהצטיינות את לימודיה בטכניון וחיפשה את האתגר הראשון שלה.

עופרת העיפרון עוד לא יבשה על מחברת השרטוטים וכבר מצאה עצמה דנית חזות מתחילה את העבודה הראשונה שלה בתחום, בבית של החומרים – אבני טל ונוניס גלרי. היא התקבלה לתפקיד אשת מכירות על בסיס תחושת בטן של טלי שזיהתה את הניצוץ בעיניים, האנרגיות המתפרצות, החשיבה הלוגית והיצירתית בו זמנית. מהר מאוד היא החלה לחשוב איך לחדש, לייעל וליצור ערך מוסף במקום.

בחושיה זיהתה מיד את החלק שהיה כה מתבקש כדי להפוך את אולם התצוגה  לשלם – מחלקה סנטירית חדשה, והבינה שעליה להכריז בעלות על המשימה. בליווי טל אדרי, מנהלת החברה והאדריכלית המנוסה לילך לב מ'לב-גרגיר' אדריכלים, יצרו השלוש יחד את המחלקה הסניטרית הייחודית, שכעת מספקת לאנשי המקצוע חלל אחד עשיר ומעורר השראה לכל המסע העיצובי.

 

"הרעיון החל במחקר שוק מקיף וארוך. ישבתי ולמדתי על המותגים, המוצרים, ההיצע שיש כיום בשוק, ההיצע שקיים בעולם וביקרתי בתערוכות המקצועיות הגדולות ביותר". מספרת דנית על תחילת הדרך בעיצוב המחלקה הסניטרית. "כל מוצר נבחר בפינצטה. תחילה הבאנו קולקציות מינימליסטיות וגוונים מיוחדים וככל שראינו יותר, התיאבון גדל, והבאנו מבחר גדול יותר הפונה לסגנונות, טעמים ותקציבים שונים בתהליך העיצוב. מבלי לגרוע באיכות שעבורנו הינה ערך עליון".

"החזון העיצובי לנראות של המחלקה הגיע תוך כדי תנועה. השוטטות במסדרונות התערוכות בעולם הביאו את הוויז'ן. התחלנו מברזים ואסלות והמשכנו למותגים בייבוא אישי מאיטליה, פורטוגל וספרד. כך למשל אחד המותגים שאני מחוברת אליו במיוחד הוא המותג האיטלקי  EDONE, חברת ארונות רחצה שמביאה קו עיצובי שיקי לצד מחשבה פרקטית על שימושים ושטחי איחסון. כך נוצרת השראה לקומפוזיציה שלמה לחדר הרחצה. יש בה את כל האלמנטים הדרושים, החל ממבחר עשיר של חומרים, גוונים וגימורים לנגרות ולמשטחים ועד מראות ייחודיות, מוארות, משולבות מפוגגי אדים ואפילו רמקולים סמויים, כשהכל נמכר כמכלול", מסבירה חזות.

עבור דנית חזות ללא ספק מדובר בקפיצת ראש אל עבר האמבטיה. היא צללה עמוק לתוך תחום שעד אותו רגע לא שחתה בו ומהר מאוד הפכה למנהלת מחלקת סניטריה , אמונה על החזון, התמהיל והתמחור.

אך אל תטעו, את דנית הדבר לא הרתיע, ההיפך. לאחר שנתיים של למידה, חשיבה, סיורים, קניות, עיצוב נולדה מחלקה סניטרית המשתרעת על פני 300 מטרים של עושר מרענן לכל בית שבו חדרי רחצה מעוצבים. "עכשיו", מסכמת חזות, "המבחר הייחודי היושב על המדפים מספק עולם של חומרים שיצור עבור הלקוחות את הבית שבו יגשימו חלומות".

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.