לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

מיכלאנג'לו שעל הקיר

יולי 24, 2018

Inkiostro Bianco Art & Technologies, היא חברת בוטיק איטלקית המובילה תפיסה ייחודית בתחום של חיפויים בקנה מידה גדול. בכול קולקציה החברה משלבת בין יצירות אמנות לבין טכנולוגיה מתקדמת ליצירת אינסוף עיצובים וסגנונות שמלבישים את החלל בסגנון ייחודי ובלתי נשכח.

 

קולקציית ציורי קיר

נבחרת המעצבים של החברה, שמה לה כמטרה את החייאת הפרסקות- יצירות אמנות אדירות ממדים שהיו בשימוש עוד בעת העתיקה, בימי הביניים וברנסנס. במקור, צוירו הפרסקות על גבי קירות ותקרות של מבנים רבי-רושם (כנסיות, אחוזות, מבני ציבור ועוד), בטכניקה שבה האמנים ערבבו את הצבעים בטיח הלח. לאחר הייבוש, הציורים הפכו לחלק מהמרקם של הקיר. באמצעות העיבוד המקורי והחדשני קולקציות הפרסקו מתאימות לסגנונות עיצוב מגוונים החל מעיצוב קלאסי מסורתי, דרך עיצוב רטרו ועיצוב בסגנון "לופט אורבני" ועד עיצוב מודרני וכדומה.

במשך שנים ארוכות נעשו ניסיונות רבים לשחזר את ההשפעה העצומה שיכולה להיות לציור אחד על החלל כולו – אך רבים מהניסיונות האלו לא הצליחו להגיע למראה העשיר של הפרסקו המקורי. Inkiostro Bianco, הצליחה לייצר גרסה מודרנית, מתוחכמת ושובבה, לציורי הפרסקו. חיפויי הקיר והרצפה של החברה האיטלקית עונים לצורך העז של אדריכלים ומעצבי הפנים בעיצוב בעל טביעת אצבע אומנותית. עיצוב שיכול לחולל מטמורפוזה בכול מקום בו הוא נמצא.

כל קולקציה נוצרת לאחר סיעור מוחות בין יוצרים המגיעים מעולמות שונים כגון: אמנות, אדריכלות, עיצוב גרפי, עיצוב אופנה, טקסטיל ועוד.

זוהי דרך נפלאה להביא לידי ביטוי חזון עיצובי שהוא גם אמירה אמנותית אישית המעניקה לחלל זהות. המהפך בתפיסת העולם של חיפויי הקירות או הרצפה, יוצר אווירה טוטאלית המאפשרת לצופה להתרגש מהחלל שבו הוא נמצא.


הפרסקו מחבר בין החלל לבין התאורה, בין הפנים לבין החוץ ומשתלב בהרמוניה נפלאה עם שאר החומרים. חגיגה אין סופית של צבעים, סגנונות וצורות מעניקה חיים בכול מקום שבו הפרסקו מיושם.

את הדוגמא הנבחרת (מתוך קולקציה אינסופית, בעיצוב החברה או בהתאמה אישית) אפשר להדפיס בטכנולוגיה מתקדמת על גבי ויניל או פורניר. אפשר גם להדפיס את הפרסקו על אריג עשוי סיבי זכוכית שמתאים ליישום גם בחללים רטובים – אפשרות שיוצרת מהפכה של ממש בחדרי השירותים והרחצה.

קולקציות הפרסקו מתאימות גם לחיפוי רצפה, ואפשר ליישמן גם על פרטי נגרות, חיפויי קירות ורהיטים וכחיפויי Outdoor. הקולקציות, קלות ליישום ולניקיון.

בכל מקום בו קולקציות הפרסקו מיושמות, ה"פרסקו" מצליח לשמור על תפקיד ראשי בהצגה הוויזואלית ולהפוך כל חלל לייחודי ובלתי נשכח.

קולקציות הפרסקו לקיר, לרצפה, לרהיטים או לחללים רטובים, שנמכרות בבלעדיות באבני טל ונוניס' גלרי, מתאימות בעיקר לחללים ציבוריים כגון לוביים, מסדרונות וחדרים של בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, משרדים ועוד, אבל גם בבתים פרטיים, כחיפוי לאחד מהקירות המרכזיים – הפרסקו יכול לשנות את מראה החלל מהקצה אל הקצה.

לפרטים נוספים על קולקציות הפרסקו ולסיור חומרים אתם מוזמנים להתקשר אל חגית 054-6630252.

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.