לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

להתאהב במסורת

פברואר 17, 2022

להתאהב במסורת


יש לה ניחוח של אדמה (TERRA), גימורים "לא מושלמים", חספוס של מגע ידיים, ועקצוץ עכשווי – תנו לעצמכם להתרשם מקולקציית הטרה קוטה המסורתית שלנו. זה מה שקורה שמסורת פוגשת את 2022.
בעולם המודרני שבו הכל הופך דיגיטלי ו-"מושלם", מגע האדם הופך נדיר וחיבוק אוהב מגיע כאימוג'י צהוב יש איזה צורך, אפשר להגזים ולומר כמיהה לפשוט, המסורתי, המלטף. כך בדיוק תרגישו שתתבוננו בקולקציית אריחי הטרה קוטה החדשה – חמימות כבר מהמגע הראשון.

הכל החל מהתשוקה לחזור לשימוש בתנור חימר קדום, כזה שהיו עושים בו שימוש במחצבות חבל אטרוסקי שבאיטליה. וכשזה המסורתי משתלב עם אמני העיצוב האיטלקיים, נוצרו טכניקות ייצור המשלבות נוסחאות מרתקות של בצקים וזיגוגים, ומכאן מוצרים באיכות ייחודית וחדשנית עם גימורים המשלבים את העתיק עם המודרני.

השאיפה היא כל הזמן להמשיך ולגלות את נפלאות הטרה קוטה, למתוח את הגבולות שלה ולהביא את אמנות האריחים לגבהים חדשים – מעין מעבדה פנימית שתפקידה להתנסות ולפתח תערובות חדשות, גימורים שונים, וזאת תוך שימת לב גם לבקשות Costume made .
התוצאה הסופית היא מוצרים באיכות גבוהה, ייחודיים במראה, בצבעוניות ובתחושה שהם מעניקים לחלל.

 

כל זאת תוך שמירה מלאה על ייצור 100% אקולוגי ירוק. החומר, החימר מעובד תחילה בידיים, לאחר מכן מועבר לשריפה בכבשנים מסורתיים עם עצים ולאחר מכן מסיימים את התהליך, בשריפה בתנור חשמלי המופעל באמצעות אנרגיה סולארית, בסוף נבחרים הצבעים שגם הם עשויים תחמוצות טבעיות.

 

יש משהו בניחוח של פעם שמכניס חדשנות אחרת לעיצוב.

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.