לתיאום פגישה וסיור באולם התצוגה לחץ כאן EN תפריט

יופי ארעי

מאי 30, 2022

 היא חוזה את הטרנדים העיצוביים שעתידיים לבוא, נוגעת במחוזות הפשטות הצורנית וניגשת לכל פרויקט בחינניות ואסתטיקה נקייה ועדינה –  היכרות עם המעצבת התעשייתית Federica Biasi יוצרת סדרת WABI – SABI .

 

פדריקה, החלה את הקריירה המקצועית שלה באיטליה והמשיכה להתמחות שנתיים נוספות באמסטרדם, שם חקרה עיצוב נורדי, למדה לזהות טרנדים מתהווים, ופיתחה את הסגנון העיצובי הייחודי שלה – התמקדות בפשטות צורנית: רכה, חיננית ומפורטת, עם גישה אסתטית נקייה. בשנת  2015 היא שבה למילאנו והקימה את Federica Biasi Studio, שם היא חוקרת מגמות בינלאומיות בעולמות העיצוב, מתוך מטרה להגיע לאיזון הנכון בין המגע האישי שלה לבין הידע של הלקוחות שלה ובהם מותגי עיצוב וריהוט איטלקיים ובינלאומיים כגון:  Nespresso, cc-tapis, Coin Casa, Lema, Imetec, Gallotti&Radice, Fratelli Guzzini, ואחרים.

עבודותיה זיכו אותה בשנת 2018 בפרס אחת מ-6 הכישרונות האיטלקיים העולים, ובשנת 2021 הגתה המעצבת את Lume עבור חברת NESPRESSO העולמית. פריט שהפך לחלק רשמי מהקולקציה של החברה כאשר עיצבה את הגרסה שלה לכוס הקפה האיטלקית הקלאסית. מהלך זה מיצב את פדריקה כמעצבת תעשייתית בינלאומית מובילה.

כעת, מביאה פדריקה את קולקציית האריחים WABI SABI. מושג הלקוח מהתרבות היפנית, כאשר WABI – קשור למציאת יופי בפשטות, לעושר רוחני ולשלווה שבניתוק עם החומר. SABI – מתקשר לזמן החולף, להזדקנות החומר והשינוי המתבקש והטבעי במראה כתוצאה מהשנים החולפות.

         

מושגים אלה הם חלק מאבני היסוד בתרבות היפנית אך הגדולה טמונה דווקא בחיבור בין השניים – למעשה הסוד הוא ביכולת לראות את העולם לא דרך המוח וההיגיון אלא דרך הלב והרגש. כמו תגובה אינטואיטיבית ליופי המשקף את טבעם האמיתי של החיים, מתוך קבלה והערכה לארעי והבלתי מושלם.

      

לטובת השקת קולקצייה זו ויצירת חיבור אמיתי בין החומר למהות עליה הוא נשען, בחרה המעצבת ליצור את Wabi-Sabi Temple בלונדון. חלל שהוקם בכדי לקבל את פניהם של האדריכלים, המעצבים ואנשי המקצוע ומכניס מגע קל של תרבות יפנית רגישה.  החלל נבנה כולו מקולקציית האריחים – WABI SABI  המאופיינת בשני מרקמים שונים אך משלימים –  WABI  מציגה אריגה צפופה, מרקם עשיר מאוד אבל קל באופן מפתיע.

 

 

ה- SABI, מתהדר במשטח החלטי ומוחשי יותר, נוקשה ויציב למרות מהותו הפשוטה. האריחים זמינים בגודל  14*14 ס"מ או 30*8.5 ס"מ. הקולקציה זמינה בגימור מלא, wabi e sabi ובצבעים המתכתבים עם יסודות הטבע :  Cotton,  Ecru, Canyon, Mud ו-Anthracite..

 

OUR NEWSLETTER

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חשיפה למניפת חומרים ולוחות השראה היפים והעדכניים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.