תפריט

פרקט

בלעדי באבני טל, מבחר של קולקציות פרקט מהחברות המובילות בעולם כולל:
imondi

כל אחת מקולקציות הפרקט שליקטנו עבורכם, מכול רחבי העולם, משלבת בין אהבתינו לעץ הטבעי לבין התשוקה שלנו לחדשנות סגנונית. אצלנו תוכלו לבחור את הדוגמה, הגוון והטקסטורה הרצויים לכם מבין משטחים משובחים של עץ טבעי כגון: אגוז, אלון, טיק בורמזי ועוד.

לצד משטחי הפרקט הקלאסיים והאהובים, אנו מייבאים לארץ את הטקסטורות, הצורות הגיאומטריות והגוונים שהם המילה האחרונה בתחום. גולת הכותרת של קולקציות הפרקטים שלנו היא קולקציית "פרקט פירוקים" המורכבת מלוחות עץ שנלקחים מ:כנסיות, טירות עתיקות, אסמים, מסילות פסי רכבת ועוד. לוחות העץ עוברים עיבוד מודרני להתאמה מלאה לסגנון העיצוב בבית.

במרבית הדגמים ניתן לשנות בהתאמה אישית את הרוחב והאורך של הפרקטים ואת הסגנון הגיאומטרי כמו למשל סגנון פישבון (אדרת דג) הפופולרי. ניתן גם לשנות את הטקסטורות – ריקועים, סימני מסור, סימני הברשה וכדומה. אצלנו תוכלו גם לבחור את הגמר הסופי – גמר לכה או גמר שמן.

בפגישת הייעוץ שנערכת בגלריה שלנו, מלבד קפה עוגה ושאר מטעמים, נסייע לכם בהתאמת הגוון וטקסטורת הפרקט הטבעי למניפת החומרים בפרויקט שלכם כמו למשל: בטון, מתכת, עץ טבעי, גרניט פורצלן וכדומה.

הצוות שלנו ילווה אתכם באופן אישי בכול שלב ושלב החל מהאספקה ועד ההתקנה בביתכם החדש המתבצע על ידי בעלי מקצוע מיומנים.

לתיאום פגישה התקשרו אל חגית 054-6630252.

באתר מוצגות דוגמאות נבחרות של פרקט טבעי. אתם מוזמנים לבקר אותנו בגלריה, שם תוכלו למצוא מאות דגמים של משטחי פרקט. לתיאום פגישה התקשרו אל חגית 054-6630252.

פרויקטים בפרקט על פי אדריכל

צביה קזיוף

גלריה

ערן בינדרמן

גלריה

ערן בינדרמן

גלריה

סמט אדריכלים

גלריה

מיכל האן

גלריה
Free WordPress Themes, Free Android Games
הרשמה לסיור חומרים